9 Ekim 2014 Perşembe

Instagram’da Retweet Nasıl Yapılır?


Instagram’da retweet nasıl yapılır sorusu instagram tutkunları için popüler bir soru. Günümüzde birçok kişinin en az bir sosyal medya hesabı mevcuttur. Bunlardan en yaygın kullanılanları Twitter, Facebook, İnstagram, Pinterest hesaplarıdır. Teknoloji o kadar çok hızlı gelişiyor ki buna bağlı olarak da bu hesap yöneticileri farklı arayışlar içerisinde oluyor. Facebook kurulduğunda amaç sadece arkadaşlarını bulmak ve arkadaş edinmekti. Ama şimdi Facebook pazarlamanın, reklam sektörünün, modanın, habercilik sektörünün vb. sektörlerin çok yaygın kullandığı bir kanaldır keza twitterda aynı durumdadır. Hal böyle olunca kullanıcılar hep bir arayış yenilik içerisinde oluyorlar.

Hepimiz Twitter hesaplarımızdan beğendiğimiz bir paylaşımı retweet yapmışız ya da Facebook hesaplarımızdan paylaş sekmesini birçok kez kullanmışızdır. Yani bir kullanıcının fotoğraf ya da videosunu kendi hesabınızda paylaşma özelliği. Bir nevi kopyala yapıştırın kısa yolu gibi düşünebiliriz bunu. Aynı durum Instagram hesaplarımız içinde geçerlidir ama küçük bir farkla. Twitter retweet, Facebook paylaş özelliği ile bunu resmi hesap üzerinden sağlamakta ama Instagramda henüz bir kullanıcının fotoğraf ya da videosunu kendi hesabınızda paylaşma gibi bir özelliği resmi olarak bulunmuyor. Instagram uygulama geliştiricileri tarafından çeşitli uygulamalar geliştirilmiş ve bu uygulama ile Instagram’da takip edilen kişilerin paylaşımlarını kendi profilinizde paylaşma imkanı sunmuşlardır.

Repost Nasıl Yapılır?

Birçok sosyal medya uzmanı tarafından bilinen ve hali hazırda kullanılan farklı repost uygulamaları mevcuttur. Repost Instagram sosyal ağında kullanılan başkasına ait fotoğraf ve videolarının kendi sayfamızda paylaşılmasıdır. Bu Facebook’ta paylaş, Twitter’da retweet özelliği ile aynıdır. Bu sosyal ağların kendi özelliği olmasına rağmen İnstagramda bir uygulama yani PhotoRepost aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Repost işlemi 3 şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunlar ücretsiz uygulamalardır, ücretli olan uygulamalarda mevcuttur ama genel olarak sosyal medya uzmanı kişiler tarafından en yaygın olarak kullanılan ve tavsiye edilen uygulamalar aşağıdaki gibidir:

1-) InstaRepost: Paylaşmak istediğiniz gönderileri InstaRepost ile paylaşabiliyorsunuz. Paylaşım sırasında ilk paylaşım yapanın kullanıcı adını da filigran olarak ekleyebiliyor ya da fotoğrafın ilk halini de paylaşabiliyorsunuz. Hem Android hem de iOS için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

2-) Repost for Instagram: InstaRepost uygulamasından farkı yok aslında sadece paylaşımı daha basit. Hem Android hem de iOS için ücretsiz olarak marketlerden indirebilirsiniz.

3-) RepostWhiz: RepostWhiz uygulaması ile hem fotoğraf hem de videolar repost edilebilmekte. Diğer uygulamalara göre daha fazla özelliğe sahiptir. Android ve iOS marketten ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirerek İnstagram kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. Sonrasında paylaşımlarımızı yapabiliriz tabi ki belirli kurallar içerisinde.


52 yorum:

 1. Hoşgeldiniz Instagram 1000 Türk takipçi satın alarak etkileşiminize etkileşim katın hesabınızı büyütün ve instagram ‘da yerinizi sağlamlaştırın.

  Neden bu paketi satın almalıyım ?
  Bir anda 1000 takipçiye sahip olacaksınız!
  Hepsi aktif ve Türk takipçilerdir!
  Takipçi satın alarak uğraşmak zorunda kalmazsınız.
  Takipçiler bayan ağırlıklıdır.

  İnstagram Takipçi Satın Al

  YanıtlaSil
 2. Instagram’da Fotoğraf veya Video Silme – Nasıl Yapılır?
  https://www.dogushan.com/instagramda-fotograf-veya-video-silme-nasil-yapilir/
  Yaz aylarında yapılan tatiller, özel doğum günleri, düğünler, sünnet organizasyonları ya da tüketilen yemekler gibi çeşitli anların büyük kitlelere ulaştırılması için yaygın olarak kullanılan Instagram, her geçen gün kitle sayısını artırmaktadır. Fotoğrafların paylaşılması için en tanınmış platform olan Instagram’da aynı zamanda video paylaşımları yapmakta mümkün olmaktadır. Ancak paylaşılmış olan fotoğraf ya da videolar, daha sonra profillerden kaldırılmak istenebilmektedir. Bu durumda fotoğraf veya video silme hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar, doğru anlatımlardan yararlanarak sorunlarını halledebilmektedir. Bilgisayar ya da mobil cihaz üzerinden çok kolay işlemler ile gerçekleştirebilecek olduğunuz yöntemler, farklı cihazlar üzerinde de aynı adımlar ile yapılmaktadır.

  YanıtlaSil
 3. Öncü Peyzaj Dikey Bahçe Sistemleri Hizmeti

  Öncü İzmir Peyzaj firması olarak, 2007 yılından bu yana, alanlarında uzman peyzaj mimarlığı alanında uzman olan (1) makine mühendisi (1) bitki koruma yüksek mühendisi (5) peyzaj mimarı, (1)peyzaj teknikeri, (2) tarımsal yapılar ve sulama ziraat mühendisi ve (1) inşaat teknikeri kadromuz ile profesyonel peyzaj hizmetleri vermekteyiz.

  Yalnızca İzmir’de değil, Manisa, Aydın, Muğla gibi illerde ve hatta Türkiye’nin her yerinde peyzaj ve dikey bahçe sistemleri hizmeti veriyoruz. Farklı bitki çeşitlerimiz, doğa dostu yaşayan bahçe sistemlerimiz ve yenilikçi tasarımlarımızla, yaşadığınız mekanları güzelleştiriyor ve özelleştiriyoruz.

  Gölet ve Süs Havuzları Nasıl Yapılır?

  Gölet ve süs havuzları tasarlamadan önce, nasıl bir peyzaj düzenlemesi istediğiniz konusunda fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz. Estetik ve dekoratif bir görsel süs havuzu olabilir, ya da içinde bitki ve balık gibi canlıların da yaşayabileceği bir sistem.

  Peyzaj mimarlarımız ve uzman ekibimiz, alternatif peyzaj hizmetlerimizle ilgili bilgilendiriyor sizleri. Ardından, ortaya muazzam bir tasarım çıkacak projelendirmelerimize başlıyoruz.

  Otomatik Sulama Sistemleri

  Otomatik Sulama Sistemi yeşil alanlarda ve bahçelerde, çim ve bitkilerin ihtiyacı olan suyun, istenilen miktarlarda ve zamanlarda, otomatik olarak verilmesini sağlayan sistemlerdir.

  Küresel ısınma ile ortaya çıkan su kaynaklarının yetersizliğinin çözümünde büyük rol oynayan otomatik sulama sistemleri ile bitkilerin ve çimlerin ihtiyaç duyduğu su verilir. Sulama sistemleri sayesinde, minimum sulama ile optimum seviyede sulama yapılır. Bu açıdan da, otomatik sulama sistemlerinin hem su kaynakları hem de bitkiler için sürdürülebilirliği yüksektir. Peyzaj ve tarımsal alanlarda yaygın bir şekilde kullanılır.

  Öncü Peyzaj firması olarak, yeşil alanlarımızı korumak, su tüketimini en aza indirmek ve sulama maliyetlerini azaltmak için, profesyonel otomatik sulama sistemleri hizmeti veriyoruz.

  YanıtlaSil
 4. We are here to make you more visible. Our goal is to increase the credibility of your business buy instagram followers

  YanıtlaSil
 5. We are here to make you more visible. Our goal is to increase the credibility of your business buy instagram followers

  YanıtlaSil
 6. buy Instagram followers are a necessary type of engagement for all your social media growth strategies.

  YanıtlaSil
 7. instagram takipçi satın al en ucuz ve yüksek kaliteli hesaplar

  YanıtlaSil
 8. how to boost your telegram channel and group ?
  here is the solution buy telegram followers from telegrambooster

  YanıtlaSil
 9. What a remarkable piece of work! I'll definitely share that with my friend Rebecca. I'm pretty sure that she'll be glad to see this buy instagram followers.

  YanıtlaSil
 10. What a remarkable piece of work! I'll definitely share that with my friend Rebecca. I'm pretty sure that she'll be glad to see this http://cheapfacebooklikes.com.

  YanıtlaSil
 11. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 12. great peace of writting. buy real instagram followers
  More than happy to share this.

  YanıtlaSil
 13. Buy followers Instagram
  Get new Followers

  Acheter des followers
  Avoir plus de followers


  Get Followers  Buy Followers  IG Spark


  YanıtlaSil
 14. conseil de stars

  Être conseillé par une célébrité en appel vidéo et dédicaces personnalisés de ta célébrité ou votre star préférée en vidéo


  CDS  Conseil de Stars  Star

  YanıtlaSil
 15. Hello
  Thanks for your complete content
  Also I always check your articles Please send me an article on
  buy telegram members

  YanıtlaSil
 16. buy social media services from award winning buy instagram followers india. Contact us on WhatsApp +917821025722

  YanıtlaSil
 17. Hello
  Thanks for your complete content
  thnks for shring

  buy telegram members

  YanıtlaSil
 18. The most powerful users of social media get with you. Our Instagram follower sales operations are combined with the most cost effective and highest quality.
  We have other services like followers, likes and comments.
  Buy Instagram followers

  YanıtlaSil
 19. The most powerful users of social media get with you. Our Instagram follower sales operations are combined with the most cost effective and highest quality.
  We have other services like followers, likes and comments.
  Buy Instagram followers

  YanıtlaSil
 20. Hello
  Thanks for your complete content & thnks to share

  buy telegram vote

  YanıtlaSil
 21. Hello
  Thanks for your complete content & thnks to share

  buy telegram followers

  YanıtlaSil
 22. Hello
  Thanks for your complete content & thnks to share

  buy telegram members

  YanıtlaSil
 23. Hi

  TThere are polls every day that are sure to get the most points, But it's not easy to get points and competitions are always close, but you can stay ahead of us by buying votes. buy telegram vote as cheap price

  YanıtlaSil
 24. Telegram groups are one of the mist crowded places that can be used in different ways. You Can See all telegram groups Here
  telegram groups link

  YanıtlaSil

 25. Boston Car Service

  There are a lot of companies that provided car service but the car service Boston has something special for its gorgeous customers. A customer is always like our guest. Glide Boston car service provided by Blue Nile Livery is so pleased to be able to provide every client professional car service even for the leisure travelers and the corporate executive's customer in Boston, Massachusetts area and its surroundings.

  YanıtlaSil
 26. Boston Limo Service
  Are you live in Boston? and want to go to another place on time why you are waiting to pick the phone just pick and book a limo on the Boston Limo Service and make your personality gorgeous. No doubt Boston has hundreds of car service companies doing transportation business, but the real quality that makes us stand out is our true dedication, our most competitive limo service rates and our careful attention to detail of customer needs.

  YanıtlaSil
 27. Hi there! We are here to tell you that to have several thousands of real Instagram followers is not a dream! It can become your reality! With us it’s possible. We provide you only real followers. No fakes, no bots, no inactive accounts. And we are ready to prove it to you right now! Go to https://soctarget.com/buy-real-instagram-followers. We are ready to show you our advantages!

  YanıtlaSil
 28. If you want youtube services than you can order for social media services on https://ytbuyviews.com/ and you will get complete support and guarantee

  YanıtlaSil
 29. Cibu 1# Digital Marketing Services
  Cibu Provide all digital marketing services as lowes price & High Quality buy telegram members as cheap price


  Other Services :
  free telegram members

  download telegram app

  telegram groups link

  YanıtlaSil